Wersja polskaWersja angielska
Gainet dentystyczny Idental Wrocław  
idental_baner_top

Implanty

mplantologia to najbardziej ekskluzywna i najnowsza część stomatologii pozwalająca na uzupełnianie braków zębowych. Implanty są niezwykle wygodne dla pacjenta ze względu na trwałe uzupełnienie, które w praktyce w pełni zastępuje prawdziwego zęba. W Idental Clinique Wrocław, implanty wprowadzamy chirurgicznie w kość wyrostka zębodołowego, dzięki czemu zrasta się on z kością (osteointegracja). Uzyskujemy dzięki temu stałe (tzn. implant nigdy nie jest wyjmowany z ust, nawet podczas mycia) uzupełnienie protetyczne, które nie wymaga szlifowania zębów sąsiadujących z miejscem po brakujących lub brakującym zębie. Jest to komfort możliwy tylko po zastosowaniu implantów stomatologicznych.
Stosujemy  implanty najwyższej jakości. Tytan, z którego są wykonane jest niezwykle trwały i biokompatybilny z organizmem, przez co łatwo integruje się z tkanką.
W Idental Clinique Wrocław proponujemy:

  • Najwyższej jakości implanty
  • Gwarancję jakości
  • Indywidualny plan leczenia
  • „Nowe zęby” w jeden dzień
  • Bezbolesny i całkowicie bezpieczny zabieg

Wykorzystujemy implanty najwyższej jakości wykonane z wyjątkowo trwałego tytanu, który jest biokompatybilny z organizmem (tkanka nie traktuje go jak „ciało obce”). Zapraszamy do naszego gabinetu mieszczącego się we Wrocławiu przy ul. Ślężnej 112/U4.

Implanty Wrocław

stomatologia estetyczna - protetyka - implanty - endodoncja - stomatologia zachowawcza - chirurgia stomatologiczna - periodontologia - ortodoncja
profilaktyka stomatologiczna - stomatologia dziecięca

Idental Clinique - klinika stomatologiczna, ul. Ślężna 112 / U4, 53-111 Wrocław, rejestracja telefoniczna: +48 71 721 58 48
Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 21:00, w soboty 9:00 - 15:00

Profil Facebook
Wszystkie prawa zastrzeżone © Idental Clinique 2012

white

Projekt i realizacja: Jarosław Motała 2012