Dentyści z Wrocławia

Jesteśmy zespołem dentystów, dla których najważniejsze jest zdrowie i zadowolenie Pacjentów. Nasi wykwalifikowani lekarze stomatolodzy gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów w zakresie protetyki, projektowania uśmiechu, implantologii, stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej. Świadczymy również usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej, periodontologii, ortodoncji oraz medycyny estetycznej.

Szczególnie dbamy o to, aby zabiegi wykonywane przez naszych specjalistów były bezbolesne i całkowicie bezpieczne, a Pacjenci czuli się komfortowo.

Nasz najwyższej jakości sprzęt oraz doświadczenie sprawią, że znów będziecie Państwo cieszyć się pięknym i zdrowym uśmiechem. 

Zapraszamy na konsultacje, podczas których nasz dentysta wspólnie z Państwem omówi indywidualny plan leczenia.

umów wizytę
Umów wizytę

Teraz możesz umówić swoją wizytę w ciągu chwili!

Wybierz termin i specjalistę

Rezerwuj

Filip Radosz

lek. den. Filip Radosz

Absolwent Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, tytuł lekarza dentysty uzyskał w 2015 roku. Regularnie poszerza swoją wiedzę z zakresu ortodoncji uczestnicząc w kursach,nkonferencjach oraz webinarach. Członek Polskiej Akademii Alignerowej oraz Società Italiana di Ortodonzia. W latach 2019-2020 pracował w Align Technology, gdzie zajmował się głównie planami leczenia ortodontycznego ClinCheck. Fascynuje go dokładność i przewidywalność jaką zapewnia ortodoncja nakładkowa. Poza pracą interesują go jazda na rowerze, bieganie oraz turystyka górska.

Dorota Schutty

lek. dent. Dorota Schutty

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W latach 2015-2022 pracowała klinicznie oraz dydaktycznie w Katedrze Ortodoncji i Ortopedii Szczękowej w Zakładzie Wad Rozwojowych Twarzy we Wrocławiu. Prowadzi leczenie ortodontyczne dzieci jak i dorosłych w ujęciu interdyscyplinarnym. Zawsze stara się dobrać pacjentowi leczenie indywidualne mając na uwadze efekt estetyczny, funkcjonalny oraz trwały. Stale podnosi swoje kwalifikacje doszkalając się na kursach ortodontycznych. Ukończyła między innymi 2-letni zaawansowany kurs ortodontyczny FACE kładący nacisk na stabilność okluzji w zgodzie ze stawami skroniowo-żuchwowymi. Jest członkiem PTO ( Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego).

Prywatnie spędza czas z rodziną, przyjaciółmi i na wspólnych aktywnościach fizycznych, najchętniej w górach.

dr Magdalena Kazanowska

dr n. med. Magdalena
Kazanowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im Piastów Śląskich we Wrocławiu. W 2014 roku uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Swoje umiejętności i kwalifikacje stałe podnosi uczestnicząc w licznych szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych. Zawodowo specjalizuje się w leczeniu chorób przyzębia. W Idental Clinique zajmuje się periodontologia, wysoko estetyczna stomatologia zachowawcza oraz pełnym spektrum leczenia profetycznego. W swojej pracy wsłuchuję się w potrzeby pacjenta. Wspólnie kreuje nowy uśmiech, który w obecnych czasach poprawia wizerunek, dodaje pewności siebie oraz poprawia jakość życia. 
Prywatnie lubi spędzać czas z rodzina i przyjaciółmi. Uwielbia jazdę na nartach.

Umów wizytę

Marcin Dygdała

dr Marcin
Dygdała

Ukończył Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2005 roku. Przez 7 lat doskonalił swoje umiejętności w wiodącej klinice implantologiczno-ortodontycznej we Wrocławiu. Ukończył Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Curriculum Implantologiczne International Team for Implantology. Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w licznych kursach i kongresach w kraju i za granicą. W Idental Clinique specjalizuje się głównie w  stomatologii estetycznej, protetyce i implantologii. Perfekcjonista i esteta. Z każdego uśmiechu potrafi zrobić małe dzieło sztuki. Jego największą satysfakcją jest zadowolenie pacjentów. 
Prywatnie miłośnik motoryzacji.

Umów wizytę

Michał Wójcik

dr Michał
Wójcik

Ukończył Akademię Medyczną im. Piastów Śląskich we Wrocławiu w 2005 roku. Jest członkiem European Society of Endodontology oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. W Idental Clinique zapewnia Pacjentom opiekę, przede wszystkim z zakresu endononcji i implantologii, ale także chirurgii i protetyki. Ukończył Curriculum Endodontyczne Polskiego Towarzystwa Endodontycznego oraz Curriculum Implantologiczne International Team for Implantology. Swoją wiedzę stale pogłębia na licznych kursach i konferencjach. 
Prywatnie maratończyk, triathlonista i pasjonat jednośladów.

Umów wizytę

Marta Rybarkiewicz

dr Marta
Rybarkiewicz

Marta Rybarkiewicz-jest Dyplomowanym Lekarzem Medycyny Estetycznej, Lekarzem Stomatologiem oraz dyplomowaną kosmetolożką. Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz  Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia (kierunek Kosmetologia i Medycyna Estetyczna dla Lekarzy). Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.(PTMEiAA). Uczestniczka licznych krajowych i zagranicznych kongresów oraz szkoleń z zakresu Implantologii, Stomatologii Estetycznej oraz Medycyny Przeciwstarzeniowej i Estetycznej. Szczególną uwagę poświęca twarzy oraz przywracaniu estetyki uśmiechu.Umów wizytę

Patrycja Dudek

Patrycja
Dudek

Dyplomowana higienistka stomatologiczna z 17 letnim doświadczeniem zawodowym. Od 5 lat związana z Idental Clinique, gdzie przeprowadza zabiegi z zakresu profilaktyki i higieny. Członek Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej. Jest uczestniczką licznych sympozjów, konferencji oraz warsztatów. Ukończyła Curriculum Higienistki Stomatologicznej oraz uzyskała tytuł " Master of Prophylaxis" podczas szkolenia w Szwajcarii. 
Co ciekawe znajduje też czas na życie prywatne. Każdą wolną chwilę spędza aktywnie z rodziną, uwielbia gotować.

Joanna Kontowska

Joanna
Kontowska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. Swoją wiedzę poszerza biorąc udział w kursach m.in. z zakresu ortodoncji. W Idental Clinique pracuje od ponad 2 lat, głównie jako asystentka ortodontyczna i stomatologiczna. Poza swoją pracą pasjonuje się muzyką i śpiewem. Swoje hobby realizuje jako wokalistka i liderka Wrocławskiego zespołu hardrockowego.

Anna Ciupak

Anna
Ciupak

Rejestratorka Stomatologiczna. Związana z Idental Clinique od 3 lat. Bardzo lubi pracę z ludźmi dlatego spełnia się zawodowo. Ukończyła kurs "Doskonała obsługa pacjenta". Poza pracą uwielbia podróże, zwierzęta oraz gotowanie.

Magdalena Wasilewska

Magdalena
Wasielewska

Asystentka stomatologiczna z absolutnym zamiłowaniem do zawodu. Uwielbia kontakt z ludźmi ciepła i życzliwa, a jednocześnie pełna profesjonalizmu. Od początku pracy uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach poszerzając swoja wiedzę i umiejętności przede wszystkim z zakresu implantologii.

Dorota Staniszewska

Dorota
Staniszewska

Od 3 lat pracuje jako asystentka stomatologiczna. Asystuje przy różnych zabiegach, najczęściej przy zabiegach endodontycznych. Swoją wiedzę uzupełnia i pogłębiana na różnych szkoleniach i kursach. Poza praca jej pasja są zwierzęta.

Zobacz także:
Stomatologia estetyczna
Stomatologia estetyczna
Stomatologia estetyczna to szeroka gama procedur stomatologicznych, skierowana do najbardziej wymagających pacjentów.
Więcej
Protetyka
Protetyka
Protetyka zajmuje się nie tylko uzupełnianiem braków w uzębieniu czy przywracaniem utraconych funkcji narządu żucia, ale również poprawą estetyki zębów.
Więcej
Implanty
Implanty
Implantologia to najnowsza i najbardziej ekskluzywna forma uzupełniania braków zębowych. Implant jest elementem zastępującym korzeń własnego zęba.
Więcej
Endodoncja
Endodoncja
Endodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem chorób miazgi zębów oraz powikłań z nimi związanych.
Więcej
Stomatologia zachowawcza
Stomatologia zachowawcza
Próchnica zębów to najczęstszy problemem z jakim pacjenci zgłaszają się do lekarza stomatologa. Leczenie zachowawcze pozwala uniknąć przykrych powikłań.
Więcej
Chirurgia
Chirurgia
Chirurgia stomatologiczna zajmuje się zabiegami operacyjnymi w obrębie jamy ustnej. To nie tylko zabiegi usuwania zębów, ale także przygotowujące pacjenta do dalszego leczenia specjalistycznego.
Więcej
Periodontologia
Periodontologia
Periodontologia to dział stomatologii zajmujący się profilaktyką i leczeniem chorób przyzębia oraz błony śluzowej jamy ustnej. Częstotliwość występowania tych schorzeń kwalifikuje je do grupy chorób społecznych.
Więcej
Ortodoncja
Ortodoncja
Leczenie ortodontyczne ma na celu przywrócenie prawidłowego zgryzu i estetycznego uśmiechu. Może być prowadzone zarówno u dzieci, jak i u dorosłych.
Więcej
Profilaktyka Stomatologiczna
Profilaktyka Stomatologiczna
Profilaktyka stomatologiczna to zapobieganie chorobom zębów i przyzębia. Systematycznie i prawidłowo stosowana pozwala osiągnąć najdoskonalsze efekty w postaci zdrowego, uzębienia oraz pięknego uśmiechu.
Więcej
Stomatologia dziecięca
Stomatologia dziecięca
Nasze pociechy bywają czasami bojaźliwe i sprawiają wiele kłopotów podczas pierwszych prób leczenia zębów. Sytuacje takie są stresujące zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.
Więcej